ŞEHİRLERARASI TAŞIMACILIK

Baykara Taşımacılık olarak Ankara’dan Türkiye’deki tüm şehirlere ve Türkiye'nin her şehrinden diğer şehirlere şehirlerarası taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Şehirlerarası taşımacılık şehir içi nakliyata göre daha zor ve detaylı program gerektiren bir iştir.

Firmamızla iletişime geçtikten sonra özellikle şehirlerarası taşımacılık da mutlaka müşterilerimizin müsait olduğu bir zamanda ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz.Eve gelen eksper eşyalarınızın miktarına göre kullanılacak paketleme materyallerine ve çalışacak personel sayısına karar verir.İlk görüşme de verilen ortalama fiyat, eşyaya baktıktan sonra kesinleştirilir ve müşterimizin uygun görmesi durumunda anlaşma protokolü imzalanır. İstenmeyen bir hasar sonucu oluşabilecek mağduriyetin önüne geçmek için şehirler arası taşımacılık da eşyalarınız Mapfre Sigorta ile yükleme-indirme-aktarma teminata dahil olarak ve 50.000 TL değerinde firmamız tarafından ücretsiz sigortalanır.

Firmamız şehirlerarası taşımacılık da yılların vermiş olduğu tecrübe ile gereken hassasiyeti göstermekte ve siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir.