HAKKIMIZDA

Firmamız 1968’den bugüne evden eve nakliyat ve ofis işyeri taşımacılığı sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübe, profesyonel ekipmanları ve hizmet kalitesi ile siz müşterilerimize güvenilir, dürüst evden eve nakliyat ve ofis işyeri taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Baykara Taşımacılık yaptığı işi ciddiye almakla birlikte sektör çalışanlarını ve müşterilerini bir aile olarak görmekte ve iş kalitesini bu doğrultuda en üst seviyede tutmaktadır. Aynı zamanda bir aile şirketi olan Baykara Taşımacılık; beraber çalıştığı personellere gerekli sektör eğitimini vermesini bilmiş ve onlara "bir müşteri bin müşteri" ilkesini benimseterek bilinçli çalışmalarını sağlayarak müşterilerine en iyi hizmeti en iyi kalitede sunmayı başarmıştır.

50 başarılı yılın bize vermiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde evden eve nakliyat sektöründe geniş bir müşteri potansiyel ağı kurmuş bulunmaktayız. Biliriz ki müşterilerimiz memnuniyetlerini dostlarına, istek ve şikayetlerini ise bize bildirirler.

Bizde müşterilerimizin bu istekleri doğrultusunda gerekli ihtiyaçları her zaman en üst düzeyde karşılamaktayız. Kaliteli ve başarılı bir evden eve nakliye her zaman karşılıklı güvenden doğar. Biz de şirket olarak yıllardır bu amaç doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Hep değişim hep gelişim düşüncesiyle evden eve nakliyat ve ofis işyeri taşımacılığı hizmetimizde kullandığımız materyalleri, devamlı olarak güncellemekte ve her taşıma işlemi için materyalleri mümkün olduğunca yenilemekteyiz.

Baykara Taşımacılık olarak siz müşterilerimiz sayesinde 52. yılımızı doldurduk. Firma olarak hedefimiz en iyi hizmeti vererek ve siz müşterilerimizin desteği ile taşımacılık alanında lider olmaktır.